İLETİŞİM

Ingenico Türkiye Ofisi

Künye

Proje: Ingenico Türkiye Ofisi

Müşteri:

Ekip:

Şehir: İstanbul

Metraj: 750 m2


Çözümler

» İŞİTSEL KONFOR

» GÖRSEL KONFOR

» ISIL KONFOR

» FİZİBİLİTE


Hizmetler

» PROJE TASARIM

» PROJE UYGULAMA

Elektronik ödeme sistemlerinde, POS üretimi ve satışında dünyanın lider şirketi olan Ingenico´nun İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent ARI-3 binasında bulunan 750 m² ofis alanı, 100 kişilik personelin bireysel performanslarını, üretkenliklerini ve motivasyonlarını arttırmayı, işlevselliği maksimize etmeyi hedefleyen bir anlayışla yeniden düzenlendi.

Mimari proje tasarımı sırasında, görsel, işitsel, ısıl ve boyutsal konfor kriterlerinin optimizasyonu temel alınarak buna uygun bir proje yönetimi ve proje uygulaması gerçekleştirildi. Doğal ve yapay aydınlatmalar konusunda yapılan çalışmalarla maksimum düzeyde görsel konforun sağlandığı projede, açık planlı ofislerde personelin verimli çalışması, zihinsel sağlığı ve maksimum konsantrasyonu için son derece önemli olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olan akustik konforun arttırılması, proje aşamasında öngörülerek uygun detaylandırma ve malzeme seçimleri gerçekleştirildi.

İklimlendirme çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü ve iki ayda hayata geçen projede, enerji verimliliği, hijyen standartları ve çalışan sağlığı ile ilgili tüm parametrelerin hassasiyetle uygulamaya entegre edildiği bir süreç yönetilmiştir.

Oğuz Bayazıt Mimarlık Projesi
Oğuz Bayazıt Mimarlık
Oğuz Bayazıt Mimarlık
Oğuz Bayazıt Mimarlık
Oğuz Bayazıt Mimarlık
Oğuz Bayazıt Mimarlık

Dereboyu caddesi, No:78 Kat:1 34347
Beşiktaş İstanbul Türkiye
T. +90 212 227 03 01
F. +90 212 259 78 30

Oğuz Bayazıt Mimarlık

Twitter İnstagram Linkedin
Copyright © 2016 Oğuz Bayazıt - Designed by Moni