İLETİŞİM

Maçka Residence Hazar Showroom

Künye

Proje: Maçka Residence Hazar Showroom

Müşteri:

Ekip:

Şehir: İstanbul

Metraj: 900 m2


Çözümler

» İŞİTSEL KONFOR

» GÖRSEL KONFOR

» ISIL KONFOR

» FİZİBİLİTE


Hizmetler

» PROJE UYGULAMA

» PROJE YÖNETİM

Hazar Showroom Maçka Residence binası C Blok zemin katta 900 m² lik bir alan içerisinde konumlanmaktadır.

Hazar Group markasının vizyonuna paralel olarak dekorasyonda çekim merkezi olma amaçlı tasarlanan showroom, dekorasyon konusunda uluslararası kimlik kazanmış markaları seçkin ve estetik ürün anlayışı içinde mimari projelerde buluşturmayı amaçlamaktadır.

Mimarların teknik ihtiyaçlarına göre hazırlanmış aydınlatma ve iklim konforunun sunulduğu bir ortamda seçimlerini daha hızlı ve rahat yapabilmelerine imkan sunabilmek amacıyla yola çıkılan showroom tasarımında sergileme mahalleri haricinde 2 adet sunum-toplantı odası, açık ofis, lounge mahali bulunmaktadır.

Sergilenecek ürünlerin zaman içerisinde değişmesine olanak sağlayacak esneklikte mekan kullanımı proje tasarımındaki en önemli etken olup, tasarımda esneklik, akışkanlık ve denge unsurları ön plandadır.

Akıllı sistemlerin kullanıldığı showroomda tüm sistemler - aydınlatma, iklimlendirme, havalandırma- otomasyona uyumludur.

Tüm dünyadan dekorasyon trendlerini takip eden, araştıran, müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun olanı bulan ve getiren (temin eden) Hazar Group, bu müşteri yaklaşımıyla hedef kitleye özel etkinlikler - davetler ile dekorasyon konusunda öncü olmayı yeni showroomlarında da sürdürecekir.

Oğuz Bayazıt Mimarlık Projesi
Oğuz Bayazıt Mimarlık

Dereboyu caddesi, No:78 Kat:1 34347
Beşiktaş İstanbul Türkiye
T. +90 212 227 03 01
F. +90 212 259 78 30

Oğuz Bayazıt Mimarlık

Twitter İnstagram Linkedin
Copyright © 2016 Oğuz Bayazıt - Designed by Moni